Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Gjennomhopper

Litografi
Lysmål: 66x48
Signert med blyant nede t.h.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 5/12
Pedersen 344.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000