Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Ved jernbane

Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso.

Kunstnernes Hus, Oslo 1963, kat.nr. 34.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–10 000EUR 6 700–8 900

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00