Ekeland, Arne(1908-1994)
Ved jernbane
Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso.
Kunstnernes Hus, Oslo 1963, kat.nr. 34.
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 500–10 000EUR 6 700–8 900
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00