Katalog
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Ved jernbane

Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1963, kat.nr. 34.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 500–10 000 EUR 6 700–8 900

Gi forhåndsbud