Ekeland, Arne(1908-1994)
Figurkomposisjon
Olje på plate
46x55
Dobbeltsignert nede t.v.: Ekeland
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 800–6 300EUR 3 300–5 600
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
46x55
Vurdering