Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Figurkomposisjon

Olje på plate
46x55
Dobbeltsignert nede t.v.: Ekeland

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 800–6 300 EUR 3 300–5 600

Tilslag NOK 30 000