Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Ekeland, Arne (1908-1994)
Figurkomposisjon

Olje på plate
46x55
Dobbeltsignert nede t.v.: Ekeland

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00