Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Figurkomposisjon

Olje på plate
46x55
Dobbeltsignert nede t.v.: Ekeland

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 800–6 300EUR 3 300–5 600

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000