Katalog
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Rimfrost 1889

Olje på lerret
60x75
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: G. Wentzel. 89 (?)

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 800–5 000 EUR 3 300–4 400

Gi forhåndsbud

Gustav Wentzel