Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Rimfrost 1889

Olje på lerret
60x75
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: G. Wentzel. 89 (?)

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 30 000

Gustav Wentzel