Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved klippekyst 1927

Olje på lerret
36x69
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1927

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300

Tilslag NOK 28 000