Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved klippekyst 1927
Olje på lerret
36x69
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1927
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
36x69
Vurdering