Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
En losskøyte går ut 1887

Olje på lerret
94x161
Signert og datert nede t.v.: W Barth 87.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 10 000–12 500EUR 8 900–11 100

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 80 000