Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
En losskøyte går ut 1887

Olje på lerret
94x161
Signert og datert nede t.v.: W Barth 87.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 10 000–12 500 EUR 8 900–11 100

Tilslag NOK 80 000