Barth, Carl Wilhelm(1847-1919)
En losskøyte går ut 1887
Olje på lerret
94x161
Signert og datert nede t.v.: W Barth 87.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 10 000–12 500EUR 8 900–11 100
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
94x161
Vurdering