Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Barth, Carl Wilhelm (1847-1919)
En losskøyte går ut 1887

Olje på lerret
Signert og datert nede t.v.: W Barth 87.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30