Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter

Olje på lerret
51x73
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 20 000 USD 2 500 EUR 2 200

Tilslag NOK 15 000