Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter

Olje på lerret
51x73
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 20 000USD 2 500EUR 2 200

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Tilslag NOK 15 000