Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Bloch, Andreas (1860-1917)
Strandparti med lekende gutt 1886

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: A. Bloch 86

Angivelig fra Skiensfjorden.

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30