Klassisk

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 21. - 28. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bloch, Andreas (1860-1917)
Strandparti med lekende gutt 1886

Olje på lerret
60x90
Signert og datert nede t.v.: A. Bloch 86

Angivelig fra Skiensfjorden.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 19:30

Vurdering
NOK 20 000–25 000 USD 2 500–3 100 EUR 2 200–2 800

Tilslag NOK 32 000