Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter og svevende figur
Akvarell på papir
57x76
Signert nede t.h.: FW
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 5 000–7 500EUR 4 400–6 700
Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Akvarell på papir
57x76
Signert nede t.h.: FW
Vurdering