Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Kirkeby, Per (1938-2018)
Uten tittel

Olje på lerret
129x100
Signert og datert på verso: Per Kirkeby Berlin 1982

Kommer for salg tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Per Kirkeby utførte "Varde" i teglstein, høyde 320 cm., oppført i 1992 som en del av Kulturlandskap Nordland.