Fokus 1900

Auksjon tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Gamle Logen, Strangersalen

Visning 4. - 16. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret, oppklebet på plate
64x51
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Auksjonert tirsdag 28. mai 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 12 500–18 800 EUR 11 100–16 700

Tilslag NOK 180 000