Fjell, Kai(1907-1989)
Mysterier 1979
Akvarell på papir
Lysmål: 20x28
Signert og datert nede t.h.: K. F. -79
Påtegnet med tittel nede t.v. Motivet er fra Drammen.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000