Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne med svart sjal

Olje på lerret
53,5x47,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000