Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinne med svart sjal

Olje på lerret
53,5x47,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300

Tilslag NOK 46 000