Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Barn på strand

Olje på plate
33x46
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 900 EUR 1 300–1 700