Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Janssen, Horst (1929-1995)
Lirum Larum

Raderinger
Fra 20x15 til 24x15
14 stk. Alle signert i platen. Alle signert og datert med blyant nede t.h.: HS 84

1 nummerert 51/100, 1 nummert 55/100 og 12 nummerert 48/100. Ligger i et foldet papirark, uinnrammet.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000 USD 600 EUR 600