Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Janssen, Horst(1929-1995)
Lirum Larum

Raderinger
Fra 20x15 til 24x15
14 stk. Alle signert i platen. Alle signert og datert med blyant nede t.h.: HS 84

1 nummerert 51/100, 1 nummert 55/100 og 12 nummerert 48/100. Ligger i et foldet papirark, uinnrammet.

Vurdering
NOK 5 000USD 600EUR 600

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00