Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Eikaas, Ludvig (1920-2010)

Litografi
Arket: 74,5x59 Motivet: 74,5x59
Signert nede t.h.: Ludvig Eikaas

Nummerert nede t.v.: 1/20

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700