Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskap 1954

Olje på plate
22x16
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1954

Signert, datert og påtegnet på verso: "Bendik Riis Kunstmaler Bakke. Jan 1954".

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 300–1 900 EUR 1 100–1 700

Tilslag NOK 8 000