Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap 1954
Olje på plate
22x16
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1954
Signert, datert og påtegnet på verso: "Bendik Riis Kunstmaler Bakke. Jan 1954".
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000