Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Landskap 1954

Olje på plate
22x16
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis 1954

Signert, datert og påtegnet på verso: "Bendik Riis Kunstmaler Bakke. Jan 1954".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 8 000