Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rumohr, Knut (1916-2002)
Bunaden 1948

Xylografi på tynt japanpapir
Motivet: 37,5x28
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -48

Nummerert nede t.v.: 7/20.
Påtegnet med tittel nede t.v.: "Bunaden"
Fremmerlid 119.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000 USD 500 EUR 400

Gi forhåndsbud