Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Bunaden 1948

Xylografi på tynt japanpapir
Motivet: 37,5x28
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -48

Nummerert nede t.v.: 7/20.
Påtegnet med tittel nede t.v.: "Bunaden"
Fremmerlid 119.

Vurdering
NOK 4 000USD 500EUR 400

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000