Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Tandberg, Odd (1924-2017)
Komposisjon 1956

Gouache på tykt velinpapir
Arket: 30,5x43 cm.
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg 1956

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 900 EUR 1 300–1 700

Gi forhåndsbud