Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Mor og barn 1945

Brun og svart tusj på middels tynt, beige papir
Arket: 33x22
Signert og datert nede t.v.: Kai Fjell -45

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 800–1 000 EUR 700–900

Tilslag NOK 5 400