Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi
Arket: 56,5x76 mm Motivet: 46x66,5 mm
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 57/100
Stempel fra SHKS nede t.v.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 900 EUR 1 300–1 700

Gi forhåndsbud