Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Juksafiskere II

Litografi
Arket: 56,5x76 mm Motivet: 46x66,5 mm
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 57/100
Stempel fra SHKS nede t.v.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 900EUR 1 300–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000