Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Elvelandskap med hus 1908

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl. 08

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 900–2 500 EUR 1 700–2 200

Tilslag NOK 17 000