Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Elvelandskap med hus 1908

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl. 08

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 700–2 200

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000