Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Elvelandskap med hus 1908
Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl. 08
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 700–2 200
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
100x70
Vurdering