Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Studie av stående kvinne

Olje på plate
23x12,5
Antagelig signert på baksiden av platen: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: Studie af C Krohg

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00