Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Krohg, Christian (1852-1925)
Studie av stående kvinne

Olje på plate
23x12,5
Antagelig signert på baksiden av platen: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: Studie af C Krohg

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 300–1 900 EUR 1 100–1 700