Werenskiold, Erik(1855-1938)
Askeladden slår i hjel trollet 1930
Litografi
Lysmål: 64x51
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1930
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Opus 107 no 3
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–600
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000