Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Askeladden slår i hjel trollet 1930

Litografi
Lysmål: 64x51
Signert og datert nede t.h.: Erik Werenskiold 1930

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Opus 107 no 3

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 400–600 EUR 300–600

Tilslag NOK 7 000