Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Vuggen

Litografi, oppfrisket med blyant på papir
32x28
Usignert

Attestert av Marit Werenskiold 1998. (Fastslått at dette er et litografi i bunn).

PROVENIENS:

Typograf F. Hendriksen, Kbh. Erik Werenskiolds venn.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 600–800