Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugler på svaberg

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering
NOK 12 000–16 000USD 1 500–2 000EUR 1 300–1 800

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000