Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sjøfugler på svaberg

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–16 000 USD 1 500–2 000 EUR 1 300–1 800

Gi forhåndsbud