Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sømme, Jacob (1862-1940)
Strikkende kone 1890

Olje på lerret
60x40
Signert og datert nede t.h.: Jacob Sömme 1890

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 300–1 900 EUR 1 100–1 700