Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Sømme, Jacob(1862-1940)
Strikkende kone 1890

Olje på lerret
60x40
Signert og datert nede t.h.: Jacob Sömme 1890

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 300–1 900EUR 1 100–1 700

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00