Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap 1888

Olje på lerret
46x72
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1888.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 800 EUR 2 200–3 300

Gi forhåndsbud