Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap 1885

Olje på lerret
47x76
Signert og datert og stedsbestemt nede t.v.: A: Askevold. Näröfjord. 1885.

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 800–5 000 EUR 3 300–4 400