Wentzel, Gustav(1859-1927)
Strikkende kone i interiør
Olje på lerret
50x68
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Olje på lerret
50x68
Vurdering