Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Uten tittel 1984

Fargelitografi, lysmål
54x41 Motivet: 52x41
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 84

Nummerert nede t.v.: 37/140.

Sitter - Grafikk oeuvrekatalog nr. 95.

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700

Gi forhåndsbud