Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Chagall, Marc (1887-1985)
Vase aux Amoureux

Litografi
20,5x32
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert og påtegnet nede t.v.: H.C. 38/50

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 300–1 500 EUR 1 100–1 300

Tilslag NOK 15 000