Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Chagall, Marc(1887-1985)
Vase aux Amoureux

Litografi
20,5x32
Signert nede t.h.: Marc Chagall

Nummerert og påtegnet nede t.v.: H.C. 38/50

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 300–1 500EUR 1 100–1 300

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000