Chagall, Marc(1887-1985)
Vase aux Amoureux
Litografi
20,5x32
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert og påtegnet nede t.v.: H.C. 38/50
Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 300–1 500EUR 1 100–1 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000