Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Musikanter, studie til Totalistenes søndagsutflukt (elevarbeid)

Olje på papir, oppklebet på plate
25,5x30,5
Signert nede t.h.: C Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: "Utført av Pihler (elev av Chr Krohg)".

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 600–800

Gi forhåndsbud