Slettemark, Kjartan(1932-2008)
Løvetann og norsk flagg 1979
Fotografi
47x46,5
Signert og datert nede t.h.: Kjartan 1979
Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–800EUR 400–700
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 5 500
Fotografi
47x46,5
Vurdering