Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Slettemark, Kjartan (1932-2008)
Løvetann og norsk flagg 1979

Fotografi
47x46,5
Signert og datert nede t.h.: Kjartan 1979

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700

Tilslag NOK 5 500