Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Ransve, Bjørn (1944-)
Speilingsserien (grønn - svart) 1987

Fargelitografi
Motivet: 60x80
Signert, datert og påtegnet nede t.h.: pt. Bjørn Ransve 1987

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 800–1 000 EUR 700–900