Gude, Nils(1859-1908)
To kvinner i en hage 1879
Olje på lerret
40,5x60
Signert og datert nede t.h.: Nils Gude. 1879.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 800EUR 2 200–3 300
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
40,5x60
Vurdering