Nerdrum, Odd(1944-)
Følgesvenn
Litografi
Motivet: 41x31
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 125 eks.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi
Motivet: 41x31
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 125 eks.
Vurdering