Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Følgesvenn

Litografi
Motivet: 41x31
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Nummerert nede t.h.: 125 eks.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 800–1 000EUR 700–900

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000