Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Vinter 1979

Akvarell
Lysmål: 21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79

Påtegnet med tittel nede t.v.: -Vinter-

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 300–1 900 EUR 1 100–1 700

Tilslag NOK 16 000