Fjell, Kai(1907-1989)
Sult 1979
Akvarell
Lysmål: 20,5x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 79
Påtegnet med tittel nede t.v.: "Sult"
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 300EUR 900–1 100
Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000