Katalog
Auksjon, mandag 17. juni kl. 1800

Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Visning 11.-17. juni.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Mann foran tømmerkoje 1901

Blyant og penn på papir, lysmål
17,5x13
Signert og datert nede t.h.: EW 1901

Kommer for salg mandag 17. juni 2019 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–800 EUR 400–700

Gi forhåndsbud