Innlevering pågår
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:30

Strangersalen, Gamle Logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Fjellgård med folkeliv, vinter

Olje på lerret
35x52
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:30