Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Fjellgård med folkeliv, vinter

Olje på lerret
35x52
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 400–7 600EUR 4 900–6 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 50 000