Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Fjellgård med folkeliv, vinter

Olje på lerret
35x52
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 5 400–7 600 EUR 4 900–6 800

Gi forhåndsbud