Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Ved Cadiz 1925
Olje på lerret
60x94
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert nede t.h.: 1925
Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Ved Cadiz af Amaldus Nielsen".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45