Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap ved fullmåne 1876

Olje på lerret
38x64
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1876

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 42 000