Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap ved fullmåne 1876
Olje på lerret
38x64
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1876
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 42 000