Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Nicolaus (Nico) (1960-)
Åpen 2008

Bronse
Total H: 47 cm, plint H: 15 cm
Signert, datert, påtegnet med tittel og nummerert på plinten: Nico Widerberg Åpen 2008 nr. 1/10

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 200–3 200 EUR 1 900–2 900

Gi forhåndsbud