Kullstift på tynt gulhvitt, riflet papir, oppklebet på papp
Arket: 96x78 mm Motivet: 96x78 mm
Usignert
NOK 200 000–300 000USD 21 600–32 400EUR 19 500–29 200
Usignert
Arket: 91x78 mm Motivet: 91x78 mm
Usignert
Blyant på tynt gulhvitt, riflet papir, oppklebet på papp
Arket: 132x100 mm Motivet: 132x100 mm
Usignert
Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: EW 1929
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Erik Werenskiold 1929
Olje på lerret
95x75
Signert og datert oppe t.h.: EW. 1909
Olje på lerret
82x65
Signert og datert nede t.h.: Margrete Backer Welhaven 1903.
Olje på lerret
75x64,5
Signert nede t.h.: Bernh. Folkestad.
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Grünewald
Olje på lerret
49x65,5
Signert og datert nede t.v.: Sören Onsager 1914
Signert nede t.h.: S.O
Olje på lerret
50x41
Signert og datert nede t.h.: E Lie -32
Olje på lerret
135x90
Signert og datert nede t.v.: CW 36
Metall, glass og fargepulver
25x38
Signert og datert oppe t.h.: Sigurd Winge -41
Olje på lerret
90x70
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.
Olje på plate
66x52
Signert oppe t.v.: A.E
Olje på plate
50x60
Signert midt på oppe: malet. av. Kunstmaleren Bendik Riis
Olje på plate
75x90
Signert nede på midten: Bendik Riis Datert og påtegnet nede t.h.: "Dec. 1952 Price: Kr. 1400"
Bronse
H: 49 cm + plint: 3 cm
Usignert
Bronse
H: 37 cm + plint: 3 cm
Usignert
Bronse
H: 94 cm.
Signert på plinten: Per Ung
Bronse
H: 54 cm. B: 38 cm. D: 42 cm.
Usignert
Bronse
H: 29,5 cm B: 32 cm D: 19,5 cm
Signert på plinten: Skule
Bronse
H: 34 cm B: 37,5 cm D: 21,5 cm
Signert og datert på plinten: Skule W 1990
Bronse
H: 28 cm
Signert på plinten: Skule W
Bronse
H: 14 cm B: 36 cm D: 19,5 cm
Signert og datert på plinten: Skule W 1951
Messing, messing, bronse
H: 7 cm.; 7cm. and 5 cm.
Usignert, usignert og signert: Durban
Bronse
H: 61 cm
Signert på plinten: PPS
Bronse
Total H: 47 cm, plint H: 15 cm
Signert, datert, påtegnet med tittel og nummerert på plinten: Nico Widerberg Åpen 2008 nr. 1/10
Olje på lerret
52,5x47,5
Påtegnet med dedikasjon og signert nede t.v.: Til Erling - Weidemann
Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.
Olje på plate
46x51,5
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 63
Serigrafi trykket i mange farger på tykt, riflet hvitt papir
Arket: 93,5x74 cm. Motivet: 79,5x64 cm.
Signert med blyant nede t.h.: Gunnar S.
Arket: 90,5x74 Motivet: 79x64
Påtegnet nede t.v.: P.T.
Akvarell på papir
Arket: 75,5x76,5
Signert nede t.h.: Frans W
Olje på papir, oppklebet på lerret
186x90 (3 ark, hver på 62x90)
Signert nede t.v.: FW
Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.h.: FW
Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.v.: FW
Olje på lerret
117x100
Signert nede t.h.: K. Nupen
Olje på lerret
55x35
Signert nede t.h.: K. Nupen
Olje på lerret
40x40
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Vestland" Ørnulf Opdahl 2012
Olje på lerret
100x100
Signert og datert på baksiden av lerretet: OD 78
Olje på lerret
65x100
Signert nede t.h.: Kjær
Olje på lerret
130x110
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66
Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93.
Olje på lerret
100x80
Signert nede t.h.: Gullvåg
Olje og tempera på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Irma Salo Jæger -90
Olje på lerret
150x160
Signert og datert nede t.v.: Blom 06
Olje på lerret
140x160
Signert og datert nede t.h.: Blom 07