Figurkomposisjon
Olje på lerret
52,5x47,5
Påtegnet med dedikasjon og signert nede t.v.: Til Erling - Weidemann
Vurdering
NOK 30 000USD 3 200EUR 2 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
52,5x47,5
Vurdering
NOK 30 000USD 3 200EUR 2 900