Nupen, Kjell(1955-2014)
Rødt interiør med sjakkspill
Olje på lerret
117x100
Signert nede t.h.: K. Nupen
Påtegnet med tittel nede på lerretet. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Rødt Interiør med sjakkspill" K. Nupen okt/nov 80".
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 7 600–9 700EUR 6 800–8 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45