Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Nupen, Kjell (1955-2014)
Rødt interiør med sjakkspill

Olje på lerret
117x100
Signert nede t.h.: K. Nupen

Påtegnet med tittel nede på lerretet. Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Rødt Interiør med sjakkspill" K. Nupen okt/nov 80".

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 600–9 700 EUR 6 800–8 800