Siste innleveringsdag 25. oktober.
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:30

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap med fabrikkbygninger, vinter

Olje på lerret
61,5x51
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:30