Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Thaulow, Frits(1847-1906)
Elvelandskap med fabrikkbygninger, vinter

Olje på lerret
61,5x51
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 21 600–32 400EUR 19 500–29 200

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 200 000