Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap med fabrikkbygninger, vinter

Olje på lerret
61,5x51
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 21 600–32 400 EUR 19 500–29 200

Tilslag NOK 200 000