Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Askevold, Anders (1834-1900)
Budeie og kyr ved vanningsstedet 1870

Olje på lerret
44,5x61
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1870.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 500 EUR 3 900–5 800

Gi forhåndsbud