Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med dampbåt
Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 200–5 400EUR 2 900–4 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering