Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med dampbåt

Olje på plate
49,5x69,5
Signert nede t.v.: A Normann

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 200–5 400 EUR 2 900–4 900

Gi forhåndsbud